کارشناس ایران سایت
/ دسته ها: لندینگ

کابین دوش شیشه ای حمام

در حال حاضر افراد بسیاری علاقه دارند تا ظاهر متفاوتی از دکوراسیون حمام را داشته باشند یکی از جدیدترین سبک های دکوراسیون در این زمینه کابین دوش شیشه ای است. کابین دوش شیشه ای تماما از شیشه تولید شده که مدل فریم لس آن با شیشه های مات، نیمه مات یا شفاف به کار گذاشته می شوند. بهتر است بیان شود که سوای بر این چند نمونه که گفته شد کابین دوش شیشه ای حمام تنوع بسیار زیادی دارد. کابین دوش شیشه ای حمام با درب کشویی، لولایی، ریلی، فریم دار، فریم لس یا بدون فریم تولید می شوند. در تهیه کابین دوش شیشه ای با اهمیت تر از سبک آن انتخاب جنس باکیفیت و درجه یک جهت اتصالات و فریم های آن است تا در طول مدت کاربرد آن که در تماس آب است مدت بیشتری بتوان استفاده نمود تا گرفتار زنگ زدگی نشود.

برای دریافت مشاوره برای خرید شیشه رنگی و انواع دیگر شیشه ها می توانید با ایران لاکوبل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

کابین دوش شیشه ای حمام

در حال حاضر فضاسازی حمام یکی از نکاتی است که در همه طراحی های داخلی به آن توجه می شود. حال چنان چه این فضاسازی در حمام بدون داشتن فضای مفید باشد، می تواند در جذابیت فضای حمام و تقسیم بندی حمام موثر باشد. شیشه حمام جزء محبوب ترین پارتیشن های حمام است. کابین دوش شیشه ای حمام از شیشه سکوریت 10 میلی متر تولید شده است که نمی شکند و در نقابل ضربه نیز بادوام است. کابین دوش شیشه ای برای همه حمام ها با تمامی ابعاد و اندازه ها مناسب است. کابین دوش شیشه ای، براساس نوع حمام، ابعاد و اندازه، زوایای حمام و غیره به صورت ویژه برای هر نوع حمامی و هر کدام از کارفرمایان ساخته می شود که این موضوع باعث شده تا به بهترین صورت کابین دوش شیشه ای را در حمام بتوان به کار برد.

 

 

انواع کابین دوش شیشه ای حمام

همان گونه که از نام شیشه حمام پیداست، جنس اش از شیشه‌ است و انواع کابین دوش شیشه ای حمام هم با همین شیشه های باکیفیت و ضد ضربه ساخته می شوند. در اصطاح دیگر عموم افراد این حمام های شیشه‌ای جذاب را به اسم دور دوشی هم می شناسند که در ادامه به برخی از خصوصیات آن اشاره می کنیم. همان گونه که بیان شد شیشه حمام نشکن است. برخی از این شیشه ‌ها از سکوریت 6 میلی متری تهیه شده که از نظر ایمنی در مقابل ضربه استقامت بسیار بالایی دارند. در خانه های کوچک امروزی دیگر کاربرد وان معنایی ندارد و معمولا دوش های سرپایی به کار برده می شود که برای حمام معایبی را به همراه دارند. طراحي و سبک یک خانه مدرن علاوه بر افرادی كه اطلاعاتی از معماری ندارند، برای افرادی كه در زمینه طراحي و دكوراسيون مشغول هستند كاری بسیار دشوار است. همچنان که توجه ما در ساخت ساختمان بيشتر به اتاق نشيمن و خواب جلب می شود، حمام خیلی سریع در حال یافتن موقعیتی مناسب برای اثبات خود به عنوان يك قسمت فانتزی و دلپذیر در خانه است و در حالی که تغيير تفكرات به سویی پیش می رود که مدرنيته كردن خانه ها جزئی از فعالیت معماران است. در گذشته بشر از حمام فقط تصوير يك محوطه تاريك و با کمترین فضای موجود داشت در حالی که امروزه به این موضوع اهمیت بسیار زیادی داده می شود. انواع دوش کابین شیشه ای حمام عبارت است از

  • کابین دوش شیشه‌ای لولایی
  • کابین دوش شیشه‌ای ریلی
  • کابین دوش شیشه‌ای پارتیشنی
  • دیوار شیشه ای حمام


انواع کابین دوش شیشه ای حمام

 

ابعاد کابین دوش شیشه ای حمام

چنان چه شما هم برای خرید کابین دوش شیشه ای حمام به مغازه های شهر سر زده باشید، یقینا برای رفتن به مغازه های موجود در سطح شهر گرفتار مشکلاتی شده اید. دقت کرده اید خرید از مغازه های شهر و ماندن در پشت ترافیک چقدر آزار دهنده است و وقت شما را در حد قابل ملاحظه ای از بین می برد. کابین دوش هایی که توسط برخی از شرکت ها تولید می شود، ابعاد مشخص، ثابت و استانداردی دارد که امکان دارد مناسب فضای مد نظرتان یا به دلخواه و سلیقه شما نباشد. در نتیجه، بهتر است برای خرید کابین دوش، به شرکت ها، کارخانه ها و کارگاه های ساخت کابین دوش شیشه ای مراجعه نمایید و کابین دوش متناسب با فضای خود را سفارش دهید. البته با امکانی که فراهم شده دیگر نیازی به حضور در بخش تولیدی کابین نیست و با چند کلیک ساده و ارائه اطلاعات دقیق کابین دوش شیشه ای برای شما آماده می شود.

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی و انواع شیشه های دیگر با ایران لاکوبل تماس گرفته و از جدید ترین قیمت ها با خبر شوید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

قیمت کابین دوش شیشه ای حمام

کابین دوش برای محیط سرویس بهداشتی زیبایی خاصی را به وجود می آورد و همچنین باعث بهداشتی بودن آن جا می شود. بیشترین استفاده از کابین دوش در حمام منازل و انواع هتل ها است. به علت بالا رفتن کیفیت اکثر محصولات تولید شده ایرانی و قیمت به صرفه آن ها، خانواده های ایرانی در پی خرید کابین دوش ایرانی هستند. برای تهیه انواع کابین دوش شیشه ای بایستی از قیمت کابین دوش شیشه ای حمام اطلاع داشت تا بتوان یک خرید صحیحی را انجام داد. شرکت های ایرانی ساخت کابین دوش شیشه ای که برای حمام های خانگی نیز مناسب هستند را بر عهده دارند. این تولیدات کیفیت بسیار بالایی دارند که تمام نیاز افراد را به داشتن کابین مناسب برطرف می کند.
 

کابین دوش شیشه ای حمام ارزان

کابین دوش شیشه‌ای مدرن ترین نوع کابین دوش است فضای بسیار کمی را اشغال می کند و در عین حال بیشترین زیبایی را برای حمام شما رقم می زند.

کابین دوش شیشه ای حمام ارزان

 

انواع کابین دوش شیشه ای از نظر فریم

کابین دوش شیشه ای تنوع بسیاری زیادی دارد، به عنوان مثال به چند رده کابین دوش های کشویی، لولایی، ریلی، فریم‌دار و نهایتا کابین دوش های فریم لس (بدون فریم) دسته بندی می شود. نکته با اهمیتی که در کاربرد کابین دوش های شیشه ای اهمیت دارد، تولید کابین مطابق با فضای حمام تان است. در واقع برای هر محیط و هر وسعتی می‌توان کابین دوش شیشه‌ای تولید نمود که در حقیقت به عنوان یک دیوایدر شیشه ای فضای حمام شما را تقسیم‌ بندی می نماید. کابین دوش های فریم لس مزیت های بسیار زیادی دارد که از جمله آن می توان به این مورد اشاره کرد که به علت نبود فریم، مکانی برای رشد و نمو میکروب و قارچ ایجاد نشده و کاملا بهداشتی محسوب می شود.
 

Print
2793 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته