شیشه رومیزی

شیشه رومیزی از پرفروش ترین و کاربردی ترین انواع شیشه ها می باشد که پس از طراحی و تولید میزهای طرح دار جلومبلی و ناهارخوری در انواع مدل مربع، بیضی، مستطیل طراحی و تولید می شوند. شیشه های رومیزی را معمولا برای مراقبت و محافظت از میزهای چوبی استفاده می کنند تا اینکه از ضربه به میز جلوگیری کند و آسیبی به میز وارد نشود. قیمت شیشه های رومیزی را با در نظر گرفتن فاکتورهای مهمی از جمله ضخامت، اندازه و ابعاد، طرح و رنگ آن تعیین می کنند. در ادامه می خواهیم راهنمای انتخاب شیشه رنگی برای میز ناهارخوری و عوامل موثر بر قیمت شيشه رنگي دكوراتيو بپردازیم با ما همراه باشید.

شیشه رومیزی رنگی

شیشه رومیزی رنگی از گذشته تا به امروز در طراحی و تولید میزهای ناهارخوری پایه استیل و چوبی به سبک مدرن و سنتی کاربرد داشته است. همانطور که می دانید شیشه های دکوراتیو در محیط موجب درخشندگی و زیبایی در طراحی دکوراسیون داخلی به دلیل بازتاب نور در فضا می شوند. معمولا از شیشه های دکوراتیو رنگی در محیط برای ایجاد حس آرامش، زیبایی و نشاط استفاده می کنند زیرا تنش و استرش های موجود در انسان را از بین می برد و زیبایی و جلوه خاصی را به فضای داخلی ساختمان هدیه می کند. امروزه از میزهای رنگی برای طراحی دکوراسیون داخلی بیشتر از گذشته استفاده می شود. میزهای رنگی انتخاب مناسبی برای طراحی دکوراسیون مدرن به شمار می روند که بسیار مورد توجه طراحان و معماران دکوراسیون داخلی ساختمان قرار گرفته است. از رنگ های مهم و پرکاربرد شیشه رومیزی می توان به رنگ های دودی، برنزی، نقره ای و غیره اشاره کرد. در تولید میزهای ناهارخوری شیشه ای معمولا از شیشه رومیزی رنگی دودی یا برنزی با ضخامت متفاوت استفاده می شود که ضخامت بالای شیشه رومیزی علاوه بر استحکام و مقاومت بالای میز موجب زیبایی و جلوه خاص آن می گردد. اموزه از شیشه های رنگی سنتی  ، شیشه رنگی تزیینی و شیشه رنگی مات برای میز های پذیرایی استفاده های زیادی می شود.

Image

شیشه میز ناهارخوری

از مزایای مهم شیشه های دکوراتیو استفاده از آن ها به عنوان شیشه میز ناهارخوری است. شیشه های میز ناهارخوری را در رنگ و طرح متفاوت با در نظر گرفتن نوع میز و ابعاد آن تولید می کنند. انتخاب رنگ و ضخامت شیشه میز ناهارخوری بستگی به طرح و نوع میز ناهارخوری دارد. به طور کلی برای میزهای چوبی از شیشه های رومیزی رنگی تیره بیشتر استفاده می شود و از رنگ های روشن برای آن دسته از میزهای ناهارخوری که رنگ طبیعی چوب دارند استفاده می شود. ضخامت انتخابی شیشه های رومیزی میز ناهارخوری براساس سطح میز و نوع آن انتخاب می شود. مهمترین نکته ای که در زمان انتخاب شیشه رومیزی میزهای ناهارخوری باید به آن توجه شود این است که دور تا دور شیشه میز با کمک ابزارهای مخصوص سنگ زنی شده باشد تا مشکلی برای دیگران ایجاد نکند. فرم دهی شیشه های رومیزی رنگی میزهای ناهارخوری را معمولا برای جلوگیری از آسیب به افراد انجام می دهند. از این رو توصیه می شود در زمان انتخاب و خرید انواع میزهای ناهارخوری شیشه ای به این مسئله توجه شود تا برای افراد مشکلی ایجاد نشود.

کاربرد شیشه دکوراتیو در دکوراسیون داخلی

شیشه دکوراتیو از مهمترین عناصر در طراحی دکوراسیون داخلی است که امروزه در انواع طرح و رنگ متفاوت برای بخش های مختلف از ساختمان کاربرد دارد. میزهای شیشه ای بهترین انتخاب برای محیط های اداری و تجاری هستند که معمولا از آن ها برای میز ناهارخوری و جلومبلی در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. میزهای شیشه ای به دلیل تنوع در طرح و رنگ و مدل همیشه طرفداران خاص خود را داشته است و نظر هر بیننده ای را در محیط به خود جلب می کند. شیشه های دکوراتیو علاوه بر شیشه رومیزی میزهای ناهار خوری به عنوان دیوارپوش، سقف یا پارتیشن در سرویس های بهداشتی و حمام، اتاق کنفرانس و پذیرایی در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری کاربرد دارند. با انتخاب و خرید میزهای شیشه ای دکوری می توانید زیبایی فضای مورد نظر را چند برابر کنید.   

قیمت شیشه های دکوراتیو ساختمانی

شیشه های دکوراتیو ساختمانی با قیمت های مختلف در بازار به فروش می رسند. از عوامل مهم و تاثیرگزار بر روی قیمت شیشه رومیزی دکوراتیو میزهای ناهارخوری می توان به اندازه، ابعاد میز، ضخامت و سایز شیشه رومیزی، رنگ و طرح شیشه، نوع ابزار مورد استفاده برای دورگیری و فرم دهی شیشه رنگی رومیزی و غیره اشاره کرد. با توجه به عوامل بالا قیمت نهایی شیشه های رومیزی میزهای ناهار خوری یا جلومبلی تعیین و به مشتری اعلام می گردد. شرکت های تولید کننده انواع شیشه های رومیزی را در رنگ و طرح و با کیفیت متفاوت تولید و به بازار عرضه می کنند. چنانچه قصد انتخاب و خرید شیشه برای میز ناهارخوری یا جلو مبلی و تلویزیون دارید می توانید از انواع شیشه های رنگی رومیزی با کیفیت و ضخامت مناسب استفاده کنید که علاوه بر زیبایی میز ناهارخوری و تلویزیون، آن ها را در برابر ضربه و آسیب محافظت و نگهداری نماید.

Image

شیشه های رومیزی از مهمترین و کاربردی ترین انواع شیشه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می روند که از گذشته تا به امروز برای انواع میزهای ناهارخوری، میز جلومبلی و تلویزیون کاربرد دارند. از شیشه های رومیزی معمولا به منظور مراقبت و محافظت از انواع میز چوبی در برابر فشار یا ضربه استفاده می کنند تا آسیبی به میز وارد نشود. قیمت شیشه های رومیزی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهمترین آن ها می توان به نوع و طرح میز ناهارخوری، ابعاد و اندازه میز، ضخامت و اندازه شیشه رومیزی، رنگ و طرح شیشه دکوراتیو، نوع ابزار مورد استفاده برای فرم دهی شیشه و برند شیشه دکوراتیو اشاره کرد. شرکت های تولید کننده انواع شیشه های دکوراتیو با در نظر گرفتن سلیقه و نظر شخصی افراد بهترین و باکیفیت ترین انواع شیشه های رنگی رومیزی را طراحی و تولید می کنند. افراد می توانند برای خرید هر نوع شیشه رنگی رومیزی با کارشناسان باتجربه در زمینه تولید شیشه های دکوراتیو صحبت داشته باشند و پس از مشورت با آن ها بهترین نوع شیشه رومیزی را برای میز ناهارخوری یا جلومبلی انتخاب و خریداری کنند.  

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته