شیشه رنگی رومیزی

از شیشه رنگی در ساخت وسایل زیادی کمک گرفته شده است. یکی از این وسایل، ساخت میز شیشه ای بوده است. درخشش خاص شیشه بر روی میز موجب افزایش استفاده از شیشه در ساخت انواع میز و رومیزی شد تا جایی که اکنون شیشه رومیزی یکی از نمودهای استفاده از شیشه در عرصه دکوراسیون است. بهره گیری از شیشه های رنگی به عنوان شیشه های رومیزی دائما در حال گسترش است. این شیشه ها به خاطر تنوع رنگی خود، شادابی و تازگی منحصر به فردی را برای دکوراسیون به ارمغان می آورند. ضخامت شیشه های رومیزی دربرگیرنده شیشه 6 میل، شیشه 10 میل، شیشه 16 میل و شیشه 20 میلی متری هستند. بیشتر بودن ضخامت شیشه ، نشان از استحکام بیشتر آن دارد. با روی کار آمدن شیشه های رنگی، آیین بهره گیری از شیشه های کاملا شفاف در میزها جای خود را به استفاده از شیشه های رنگی دادند. این شیشه ها با تنوع رنگ و طرح های خود زیبایی چشمگیری به چیدمان داخلی و مبلمان می دهند.

برای دریافت مشاوره برای خرید شیشه رنگی و انواع دیگر شیشه ها می توانید با ایران لاکوبل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

شیشه رنگی رومیزی

انواع شیشه رنگی رومیزی

استفاده از شیشه های رنگی دکوری در طراحی دکوراسیون سبب به وجود آمدن رنگ های گوناگون در دوره های زمانی مختلف می شود و در معماری ایرانی جایگاه قابل ویژه ای داشته است، همچنین افزون بر بناهای مشهور، در ساختمان های دیگر نیز مورد استفاده قرار می گرفته است. انواع شیشه‌ رنگی رومیزی ساخته شده اند که متناسب با نیاز و کاربرد آن، قابل استفاده هستند. انواع شیشه رنگی شامل موارد زیر می شود
• شیشه رنگی لاکوبل
• شیشه لمینیت رنگی
• شیشه رنگی دکوراتیو
• شیشه رنگی سندبلاست
• شیشه سکوریت رنگی
 

کاربرد شیشه رنگی رومیزی

یکی از کاربردهای شیشه رنگی برای استفاده بر روی انواع میزها است. اما استفاده بیشتر شیشه رنگی بر روی چوب ها است، این امر به دلیل آسیب پذیر بودن چوب ها و جهت حفظ ماندگاری آن انجام می گیرد. دلیل کاربرد شیشه رنگی رومیزی، زیبایی است. از شیشه های رنگی رومیزی به منظور شکیل تر ساختن فضا نیز بهره می گیرند. همانطور که ذکر شد، کاربرد اصلی شیشه رومیزی نگهداری از میز است. کاربرد شیشه رنگی در طراحی داخلی کنونی، به دلیل خصوصیات بی نظیری ازجمله استقامت در مقابل ساییدگی و استقامت در مقابل شوک حرارتی و بازتاب و عبور نور و زیبایی که به مکان به کار رفته در آن می دهد، بسیار موردتوجه است، هم از لحاظ زیبایی‌ شناختی و هم از لحاظ کاربرد فوق العاده و جزء مواد مقدم است.

افرادی که در پی ظرافت و سبکی در دکوراسیون داخلی هستند، مسلما نباید از تاثیر استفاده از شیشه در دکوراسیون غفلت ورزند. همچنین برای بهره گیری از شیشه، نیازی به تغییر ویژه ای در فضای داخلی نیست، زیرا شیشه به‌ آسانی می‌تواند خود را با محیط های گوناگون از جمله سنتی، مدرن و مینیمالیسم و غیره سازگار نماید و خود را به آسانی با محیط تطبیق دهد.
 

قیمت شیشه رنگی رومیزی

قیمت شیشه رنگی رومیزی بسته به میزان شیشه استفاده شده و همچنین میز مد نظر جهت نصب آن دارد. شیشه رنگی به منظور چیدمان و زیبایی فضای داخلی و بیرونی منازل به کار می رود. اگرچه قیمت شیشه رنگی رومیزی کمی بالاتر از شیشه های دیگر است، اما مورد توجه طراحان و معماران قرار گرفته است.

از عوامل تاثیرگذار بر قیمت شیشه رنگی، نوع و طرح آن است. قیمت شیشه رنگی به نام لاکوبل که با رنگ های مناسبی تولید می شود و از پوشش کامل، سختی، چسبندگی و استقامت بالایی برخوردار هستند، برحسب نوع شیشه استفاده شده متفاوت است. هرچه شیشه رنگی دارای ضخامت و شفافیت بیشتری باشد، قیمت آن بیشتر است. می توان با مقایسه کیفیت شیشه و قیمت انواع آن، ضخیم تر و شفاف تر باشد قیمت بیشتری دارد و با مقایسه کیفیت شیشه و قیمت انواع مختلف آن، به آسانی تشخیص داده و انتخاب نمود.

قیمت شیشه رنگی رومیزی

ویژگی شیشه رنگی رومیزی

استفاده از شیشه رنگی رومیزی روز به روز در حال افزایش است. علت آن داشتن ویژگی های بسیار شیشه رنگی رومیزی است که در ادامه ذکر خواهد شد
 

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی و انواع شیشه های دیگر با ایران لاکوبل تماس گرفته و از جدید ترین قیمت ها با خبر شوید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

سبک و قابل انتقال

نخستین ویژگی که با دیدن شیشه در ذهن انسان تداعی می شود، ویژگی سبک و قابل انتقال بودن آن است. قطعا وزن شیشه به مقدار لایه ها و مساحت آن بستگی دارد. هرچقد مقدار لایه های شیشه بیشتر باشد، وزن آن سنگین تر است. شیشه ها معمولا از وزن سبکی برخوردارند و قابلیت جابجایی دارند.
 

نصب راحت

شیشه ها به آسانی نصب می گردند و جهت ثابت شدن نیازی به میخ و پیچ ندارند. نصب شیشه رومیزی توسط افراد نیز امکانپذیر است.
 

ضد باکتری

شیشه کاملا ضد باکتری بوده و هیچ چیز در آن نمی تواند نفوذ کند. اگر توجه کرده باشید، در مکان هایی که تاکید بر حفظ بهداشت دارند، از شیشه برای میز یا روی میز خود بهره می گیرند.
 

ضد آب و رطوبت

شیشه ها به دلیل عدم وجود منافذ در ساختار خود، کاملا ضد آب بوده و همین مسئله طول عمر شیشه را افزایش می دهد.
 

عدم هزینه تعمیر و نگه داری

چنانچه شیشه ها شکسته نشوند، هیچ هزینه تعمیر و نگهداری نخواهند داشت. البته در حال حاضر ابزاری تولید شده که به وسیله آن می توان شیشه ها را ضد خش و ضد ضربه نمود.

ضد خش

 

ضد خش

شیشه هایی که ضد خش هستند، خطی بر روی آن ها شکل نمی گیرد. چنانچه از دستگاه های برش مخصوص استفاده نمایید، می توانید بر روی آنها طرح ایجاد کنید. اما در استفاده عادی و روزانه آنها هیچ صدمه ای نخواهند دید.
 

شیشه رنگی رومیزی طرح دار

در حال حاضر جذابیت و زیبایی شیشه ها سبب شده است که بهره گیری از شیشه هر روز در دکوراسیون داخلی در حال گسترش باشد. شیشه رنگی رومیزی طرح دار اخیرا ساخته شده و به دلیل زیبایی بسیار خود مورد توجه قرار گرفته است. شیشه رنگی طرحدار بر روی انواع میزهای ناهرخوری، میزهای شیشه ای، میزهای جلو مبلی و حتی کانتر آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه رومیزی طرح دار با استفاده از ابزارآلات شیشه سازان مانند دستگاه CNC طرح دار می گردد. این نوع از شیشه ها سبک نوینی از شیشه های رومیزی هستند که روانه بازار شده و از نظر رنگی، متنوع هستند.

انتخابگر پوسته