آینه جورچین

 

همیشه و در همه جا انسان های زیادی را می بینیم که از آینه ای معمول و مرسوم استفاده می کنند.زمان های زیادی از استفاده از آینه گذشته است و انسان ها در این مسیر سیر تکاملی خوبی را پشت سر گذاشته اند و با مشاهده خود در آینه به رموز جهان هستی و خودشان پی برده اند.با آینه به درون خود سیر می کردند و طبیعت را کشف می نمودند و به سفرهای درونی دست می زدند.آینه جورچین هم یکی از انواع آینه هاست که کاربردهای بسیاری دارد.با آینه ها عمل های جراحی انجام می دادند که البته اروزه هم استفاده از آینه های محدب که تصاویر را بزرگتر نشان می دهد در اتاق های عمل امری رایج می باشد و لذا آینه ها حتی جان انسان های بسیاری را هم نجات داده اند.آینه جورچین کمک بزرگی به انسان ها جهت رفع ایرادات و عیب های صورت و بدن خود می نماید و می تواند در زمینه های بسیاری برای کمک به رشد بشری مورد استفاده قرار گیرد.پس از این اتفاق و کمک آینه ها جهت درمان بیماری ها و عیب ها و نقصان ها،استفاده از این وسایل گسترش بییشتری پیدا کرد.

برای اطلاع از قیمت شیشه و آینه و انواع شیشه های دیگر با ایران لاکوبل تماس گرفته و از جدید ترین قیمت ها با خبر شوید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

در این روزها که بیشتر مردم به سمت دکوراسیون های مدرن و زیبا کشیده شده اند. طبیعی است که حضور آینه ها و شیشه ها و شیشه رنگی مانند: شیشه رنگی لاکوبل ، شيشه رنگي دكوراتيو به عنوان یک عنصر مهم در زیبایی و مدرن شدن دکوراسیون آن ها تاثیر گذار باشد. به عبارت دیگر شیشه ها و آینه ها به دو دلیل مهم وارد خانه های ایرانی شدند، یکی به دلیل تمایل آن ها به پیروی کردن از سبک های مدرن و دیگری کوچک بودن متراژ خانه آن ها که خود مسئله بسیار مهمی قلمداد می شود. از این رو بسیاری از افراد برای این که فضای خانه خود را بزرگتر و زیباتر نشان دهند، از انواع آینه ها برای دکوراسیون خانه های خود استفاده می کنند. این روزها به دلیل استقبال زیاد افراد از آینه ها، آینه های خاص تر و زیباتر نیز طراحی و تولید می شود، که از مهم ترین نوع آن می توان به آینه های جورچین اشاره کرد.

علت نام گذاری آینه جورچین

همانطور که از نام این نوع آینه ها مشخص است، آینه های جورچینی باید به صورت یک جورچین کنار هم قرار بگیرند. گاه این جورچین به شکل تکرار به صورت سایز بندی مختلف است و گاه به صورت کنار هم قرار دادن عنصر کوچک در کنارهم و رسیدن به شکل اصلی عنصرهای کوچک است. از این رو در بازار صنایع شیشه و آینه به آینه جورچین، آینه تیکه ای و آینه پازلی نیز گفته می شود. آینه تیکه ای و پازلی درست مانند آینه های جورچین، از کنار هم قرار گرفتن عناصر کوچک تشکیل شده است. این نوع آینه ها به دو صورت اشکال هندسی و اشکال غیر هندسی، طراحی و ساخته می شود. از این رو افرادی که به دنبال نظم، تمرکز هستند، اگر قصد خرید این نوع آینه ها را دارند، باید از اشکال هندسی منظم استفاده کنند. آینه های که به صورت اشکال غیر هندسی طراحی می شوند، از یک زیبایی خاصی برخوردار هستند. از این رو بهتر است قبل از خرید این نوع آینه ها به طرح و نوع آن فکر کنید، چراکه اگر نتوانید با حالت آن ارتباط برقرار کنید، پس از مدتی از نصب آینه در فضای خود پشیمان می شوید.

مزایای استفاده از آینه های جورچین

این نوع آینه ها به دلیل خاص بودنشان در طرح، به گونه ای ساختار شکن تبدیل شده اند، چراکه بسیاری از ما به آینه های عادت کرده ایم که به صورت مستطیل، مربع و دایره هستند. ولی آینه های جورچین به دلیل داشتن ساختار متنوع و خاص، می تواند در دید اول ریسک پذیر بودن افرادی که این نوع آینه را برای خانه خود انتخاب می کنند را، نشان دهد. از این رو اگر خواهان این هستید، که دکوراسیونی خاص را برای منزل خود پدید آورید می توانید استفاده از آینه های پازلی و تکیه ای را در دستور کار خود قرار دهید. این نوع آینه ها به دلیل کشیدگی افقی که دارد، می تواند فضای دیوار خانه شما را به طور کامل اشغال کند، از این رو همین موضوع باعث می شود، که فضای خانه شما بزرگتر نشان داده شود. پس بهتر است اگر خانه شما کوچک است، با استفاده از این نوع آینه ها، فضای خانه خود را بزرگتر از آنچه که هست، نمایش دهید. استفاده از آینه های تکیه ای سبب می شود که، به دلیل جلو عقب بودن آینه ها، در چشم فرد بیننده بازی رخ دهد، که برای او جذاب باشد. آینه های جورچین به دلیل این که به صورت اشکال کوچک و بزرگ هستند، می توانند با انجام دادن عمل بازتابش فضای خانه شما را نورزانی و روشن تر بکنند. از این رو اگر به هر دلیلی حس کردید که فضای خانه شما دلگیر، تاریک و خسته کننده شده است، می توانید با استفاده کردن از آینه های تیکه ای فضا خانه خود را زیباتر، نورانی تر و مدرن تر کنید.

در ساخت آینه های پازلی بیشتر از چه اشکالی استفاده می شود؟

همانطور که می دانید آینه های پازلی اگر به صورت هندسی منظم باشند، باید مشابه یکی از اشکال معروف در دنیا ساخته شوند. از این رو بهتر است که قبل از خرید این نوع آینه ها، به اشکال آن فکر کنید تا متوجه شوید، که براساس دکوراسیون غالب در خانه شما، کدام یک از اشکال مناسب خانه شما است. در این میان بیشتر افراد از طرح های آینه لوزی مثلث، آینه لوزی و آینه شش ضلعی بیشتر از سایر طرح ها استقبال می کنند. از این رو اگر به دنبال طرح های سیال و نرم هستید، می توانید از اشکال دایره ای شکل برای این نوع آینه ها در منازل خود استفاده کنید.

 ویژگی های منحصر به فرد آینه لوزی

آینه های لوزی به دلیلی این که دارای تراش های زیادی هستند، باید تراش های روی آن بسیار دقیق و درست انجام شود. از این رو فردی که این کار ار انجام می دهد، باید فردی متخصص و کارشناس در زمینه تراش آینه لوزی باشد. آینه های لوزی چون به صورت دانه دانه نصب می شود، اگر برای یکی از دانه ها مشکلی پیش بیاید، می توان تکیه دیگری را جایگزین ان کرد. ولی اگر آینه به صورت یکدست و یکجا نصب و اجرا می شد، در صورت شکستگی در یک بخش کل آینه بدون استفاده می شد. بنابراین این آینه باید توسط یک نصاب حرفه ای بر روی دیوار منزل شما نصب شود، تا در نصب آن مشکلی برای تکه های آینه به وجود نیاید. این آینه ها با توجه به نیاز مشتری می تواند در انواع گوناگونی چون آینه لوزی برنزی، آینه لوزی طلایی و آینه لوزی سفید تولید شود. از دیگر نکات مهم در این نوع آینه ها می توان به تراش های روی آن اشاره کرد، که این تراش ظاهری آراسته و زیبا را به فضای منزل شما هدیه می کند.

در هنگام خرید آینه لوزی باید به چه مواردی توجه کرد؟

اگر قصد خرید آینه های لوزی را دارید، باید بدانید که برخی از عوامل بر روی قیمت این نوع آینه ها بسیار تاثیر گذار است، و باید قبل از انتخاب و خرید این نوع آینه ها به آن توجه کرد. تراش روی آینه ها، تعداد تکیه های آینه ها، نوع آن ها، نحوه نصب و هزینه نصب آن ها همگی بر روی قیمت این نوع آینه اثر می گذارد. از این رو بهتر است در هنگام خرید به این موارد توجه کنید. قبل از این که نصب آینه لوزی را شروع کنید، باید دیوار شما، اندازه گیری شود، تا تعداد دقیق تکیه های آینه مشخص شود.

جمع بندی
این روزها استفاده از انواع آینه ها می تواند برای افراد لذت بخش و تاثیر گذار باشد. چراکه این روزها به دلیل کاهش متراژ خانه ها در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از آینه ها به منظور بزرگ شدن فضا و زیباتر شدن فضای خانه شما بسیار مهم قلمداد می شود. از این رو استفاده از شیشه رنگی تزیینی ، پارتیشن شیشه ای رنگی ، شيشه رنگي پنجره می تواند فضای خانه شما و دکوراسیون آن را، دگرگون کند. اگر به دنبال دکوراسیونی خاص و منحصر به فرد می گردید بهتر است که از خرید آینه های جورچین غافل نشوید، چراکه این آینه ها به دلیل داشتن هندسه خاص، می تواند فضای خانه شما را خاص و زیبا کند.

آینه جورچین چرا مهم است؟

 

آینه جورچین و پازلی در پشتش هزاران مفهوم دارد.مطالعات آینه ای سبب توسعه و رشد ما شد و برای مثال حتی برخی رفتار شناسی ها هم از طریق آینه جورچین به انجا رسید و تکامل پیدا کرد،رفتارشناسی هایی که روی کودکان نوپا به عمل آمد و تاثیر آینه جورچین و درکل آینه را روی تحقق مطالعات دانشمندان به اثبات رساند.مثلا تصور کنید که بدون وجود آینه در حوزه دندانپزکی چه اتفاقی می افتاد؟زمانی که دکتران برای دیدن دندان های پشتی و حتی جلویی بیماران باید تصویر واضحی را آنها داشته باشند و اینکار جز با آینه میسر نمی شد.اهمیت کاربرد آینه در زندگی انسان امروزی،انکار ناپذیر است.

برای دریافت مشاوره برای خرید آینه و شیشه رنگی و انواع دیگر شیشه ها می توانید با ایران لاکوبل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

مزایای آینه جورچین


آینه جورچین کمک می کند تا شخص خودش را بهتر ببیند و تمام ایرادات و ضعف ها و نقاط قوتش را بیشتر بشناسد و سعی در برطرف نمودن این ایرادات و ضعف ها و پررنگ کردن نقاط قوتش داشته باشد.اینه جورچین باعث می شود تا فرد خودش را بشناسد و تمرین هرروزه این عمل(صحبت کردن با خود جلو آینه جورچین) می تواند از شما انسانی متفاوت بسازد و تفاوت ها را رقم بزند.آینه جورچین به شما کمک می کند تا با بیان موفقیت های کوچک خود در آن به صورت روزمره به پیشرفت برسید و تعالی خود را به شکل ملموس ملاحظه کنید.شما می توانید معجزه آینه جورچین را حتی در آزمایشگاه و برروی سایر موجودات به اثبات برسانید.حیوانی را جلوی آینه جورچین گذاشته و بگذارید انواع حرکات را با شما تمرین کند،پس از مدتی خواهید دید که رشد سریع یادگیری حیوان تا چه اندازه خواهد بود.

آینه جورچین چیست؟

آینه ها روز به روز کامل تر شده و در انواع شیک تر و بهتری ساخته شدند و هر آینه کاربرد خاص خود را داشته و قرار نیست که فقط از یکنوع آینه استفاده کنیم.مثلا آینه های تختی که روی دیوار آویزان می کنیم برای دیدن سر و وضع و مرتب کردن شکل و ظاهر در طول روز بسیار مناسب است ،امروزه آینه ها جنبه تزیینی هم پیدا کرده اند و مثلا آینه جورچین را می توان در همه جا استفاده نمود.آینه جورچین تراشیده شده و در طرح ها و اشکال مختلف هندسی ارائه می شوند،مانند لوزی و مربع و ...آینه چورچین را جدا جدا ساخته و در مکان های مختلفی می توان از آنها استفاده نمود و اندازه گوناگونی دارند .

آینه جورچین